poniedziałek, 29 czerwca 2015

Tygodnik #1s2 Jak tam wakacje?

Hej!
Jak tam wakacje? U mnie świetnie, choć pogoda jak na razie jest beznadziejna :( W piątek było zakończenie, przekazanie sztandaru itd. później poszliśmy do pizzerii, a wieczorem przyszły do mnie Alusie :D W sobotę byłam u cioci na ognisku, oto zdjęcia.


sobota, 27 czerwca 2015

3000 wyświetleń!

Hej!
Wczoraj na moim blogu zobaczyłam 3000 wyświetleń, dziękuję wam za to! Od poniedziałku zaczynam regularnie wstawiać posty. Postaram się w poniedziałek zacząć drugi sezon tygodników. W czwartek prawdopodobnie będę gotować, a w sobotę będzie wszystko co mi przyjdzie do głowy. Jak tam wakacje? Jeszcze na dobrze się nie zaczęły, ale możecie napisać mi swoje plany, z chęcią poczytam. Nie wiem co mam dalej pisać, po prostu zapraszam was do obserwacji oraz na tygodnik w poniedziałek. Pa!


poniedziałek, 22 czerwca 2015

Koniec roku

Cześć!
Za kilka dni koniec roku. Pewnie niektórzy z was kończą w życiu pewien etap, podstawówkę, gimnazjum, liceum. Rozpoczną się wakacje, czas wolności i radości, a także czas częstszych postów. Może rozpocznę serie z gotowaniem? Nie wiem. Mam nadzieję, że kilka osób dojdzie do grona obserwatorów na moim blogu. Na Naciowych Fotografiach pewnie będą jeszcze zdjęcia. Na dziś to tyle, do zobaczenia :**