piątek, 29 stycznia 2016

Urodzinowe Q&A + mały konkurs

Hej! W dzisiejszym poście pojawią się odpowiedzi na pytania z pod poprzedniego wpisu i kilku innych miejsc. Zanim jeszcze zacznę chcę Was przeprosić za brak notki w tygodniu. Czułam się beznadziejnie, moja temperatura podchodziła pod 40. Dziś jest już na szczęście trochę lepiej. Ale bez zbędnego przedłużenia zapraszam Was na Q&A. Pojawią się tu też pytania z nominacji do LBA od Wiktorii i Moniki.

sobota, 16 stycznia 2016

Poradnik Designu #4 Jak wyróżnić komentarze autora?

Hej! Zapraszam was na kolejny post. Dziś pokażę Wam, jak wyróżnić komentarze autora bloga. Więc bez zbędnego przedłużania zapraszam.

niedziela, 10 stycznia 2016

Pomysły na posty.

Hej! W dzisiejszym poście chciałabym wam podać 20 pomysłów na blogowe wpisy. Wiem, że każdy może mieć brak weny. Mózg nie chce nam podesłać pomysłów. W takim razie trzeba poszukać gdzieś indziej. Inspiracje: zdjęcia, cytaty, muzyka. Czasami najłatwiej wpisać hasło w internecie. Jeśli na ten post trafiłaś możliwe, że tak zrobiłaś. Już bez zbędnego przedłużania zapraszam na kilka moich propozycji. :)
pomysły na posty

sobota, 2 stycznia 2016

Hello 2016!

Hej! To pierwszy post w 2016. Na samym początku chcę Wam życzyć szczęśliwego nowego roku! Dziś nie będzie zdjęć fajerwerk, ale no trudno ;D No więc teraz chcę zaprosić Was do dalszej części tego posta.
Hello 2016