piątek, 22 kwietnia 2016

TMI TAG

Hej! W dzisiejszym poście zrobię TAG. Nie było ich dość długo. Jak widzicie po tytule to TMI TAG - czyli Too much informations. Więc jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam na 50 pytań!

piątek, 15 kwietnia 2016

Wujek Google zawsze pomocny! #1

Hej! Dziś post z nowej serii. Po tytule możecie się nie domyślać o co chodzi. Więc szybko wytłumaczę. Tutaj znajdziecie słowa dzięki którym do mnie trafiacie. Mam nadzieję, że seria Wam się spodoba. Od razu zaznaczę, że nie będzie wychodzić często, dlaczego? Ponieważ przez słowa kluczowe z Google nieczęsto tu trafiacie, a trzeba zebrać co najmniej dziesięć. Zapraszam!

piątek, 8 kwietnia 2016

5 kanałów o... edukacji! #1

Hej! Ostatnio wpadłam na pomysł na nową serię! Będzie o 5 kanałach na YouTubie, na dany temat postu. Dziś pierwszy post o edukacji! Spokojnie nie będę Was męczyć datami czy funkcjami. Czas na kanały na YouTubie, które mogą czegoś nauczyć! Zapraszam!

piątek, 1 kwietnia 2016

5 świetnych pomysłów na prezent dla fotografa!

Hej! Dziś trochę inny post. To będzie taki poradnik. Jak kupić fotograficzny prezent? Myślę, że każdy ma w gronie znajomych kogoś zainteresowanego fotografią. Zastanawialiście się kiedyś co kupić takiej osobie? Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego posta będziecie wiedzieć. Zapraszam!